Asko Bilgisayar
(0212) 475 20 26
Üye Girişi Kayıt Ol   

ASUSTOR AS08T-48TB 8x6TB 7/24 KURUMSAL DISK DAHIL

Ürün Kodu: ASUSTOR AS08T-48TB 8x6TB

yedek,asustor,server,güvenlik

indirimde

Stok Durumu: Var

Toptan Alım İçin Lütfen Özel Fiyat Alınız
163.502,76

162.317,96 t KDV Dahil

Kazancınız: %1 | 1.184,80 t

Kusursuz sistem geçişi

Sisteminiz artık size yetmiyor mu? Yükseltmenin zamanı geldi mi? ASUSTOR NAS ile daha yüksek kapasiteli bir NAS modeline geçmek çok kolay. Depolama disk birimlerinizi yeni bir sisteme taşıma zamanınız geldiğinde, mevcut sabit disklerinizi çıkarın ve yeni sisteme takın. Bu kadar. Yeni sisteminiz hemen kullanıma hazır olacaktır.

 


Dr. ASUSTOR

Adından da anlaşılacağı üzere, Dr. ASUSTOR aile hekimi gibi hareket eder ve tüm ayarlarınızda genel check-up yapar. Belirli ayarların sistem ya da veri güvenliğinizi tehlikeye attığını bulursa, güvenliği ve korumayı sağlamak için Dr. ASUSTOR uygun talimatları verecektir.

 


Yedekleme için en iyi iddianız

FTP her zaman çok kullanılan ve popüler bir transfer protokolü olmuştur. ASUSTOR NASın FTP Yedekleme özelliği bazı görevlerin yerine getirilmesi için kullanılabilir. Bunlar:

  • NASınızdan bir FTP sunucusuna veri transferi ya da yedeklenmesi.
  • Bir FTP sunucusundan NASınıza veri indirilmesinin başlatılması

FTP Yedekleme çift yönlü veri transferini, artımlı yedeklemeyi ve NASınızı düzenli yedekleme yapmak için programlamanızı desteklemektedir. IT personelinin yükünü önemli ölçüde azaltırken, veri yedeklemesini etkili bir şekilde kolaylaştırmaktadır.

 


Kusursuz entegrasyon

Windows Aktif Dizin (AD), Microsoft tarafından geliştirilmiş, birçok şirket tarafından kullanılan, IT yöneticilerinin kaynakları bir ağ üzerinden merkezileştimesini ve yönetmesini sağlayan bir dizin hizmetidir. İşletmelerin sahip olduğu entegrasyon ihtiyaçlarını anlayarak, ASUSTOR tüm NAS cihazlarının Windows AD ile kusursuz olarak entegre olabilmesini sağlamıştır. Bir ASUSTOR NAS, başarılı bir şekilde Windows AD alanına eklendiğinde, AD kullanıcıları NAS üzerinde oturum açıp NASa erişebilmek için kendi AD hesaplarını kullanabilecektir. Bu, alana eklenen her NAS için yeni hesap açmak zorunda kalmayacakları için IT personeli için basit ve etkili bir yönetim sağlayacaktır.

 


Kolay yönetim

Geniş ölçekli IT ortamlarının yönetimi, IT yöneticilerinin her zaman en büyük yükü olmuştur. ASUSTOR, IT personelinin sorumluluklarını basitleştirmek ve yüklerini hafifletmek için bu alanda sürekli çaba göstermiştir. ADMnin kullanımı kolay arayüzü ağ kullanıcıları ve grupları için yönetim araçları sunar, bu da IT yöneticilerinin her Windows AD kullanıcısı ve grubu için farklı klasör erişim hakları yapılandırmasına izin verir.

 


NAS yönetimi parmaklarınızın ucunda

İster bir ev kullanıcı olun, ister IT yöneticisi, AiMaster, ASUSTORun mobil cihazlar için tüm NAS cihazlarını kolayca kontrol etmenizi sağlayan Nas yönetim uygulamasıdır.

 


Anlık Bildirimler

AiMaster, gerçek zamanlı olay bildirimi özelliğine sahiptir, bu da sistem durumunuzu mobil cihazınızdan görüntülemenizi sağlar. Belirli olaylar meydana geldiğinde, son gelişmelerden haberdar olmanız için anlık bildirimler mobil cihazınıza gönderilecektir.

 


NASınız ile senkronize olun

AiMaster ile hiçbir zaman NASınızdan uzak değilsiniz. Tüm hizmetleri, uygulamaları ve yedekleme görevlerini istediğiniz yerden istediğiniz zaman yönetin. Tek dokunuşla yedekleme yapın ve tüm kullanıcı ve sistem durumunu görüntüleyin. Diğer NASlar arasında kendi NASınızı bulmak için Find Me özelliğini kullanın. Tüm bunlar ve daha fazlası AiMaster ile mümkün.

 


Geliştirilmiş Mobil Gizlilik Koruması

Passcode koruma giriş kodu ile NAS’ınızdaki tüm dataları giriş bilgilerini yanlışlıkla veya kaybetmiş olsanızda endişenlenmenize gerek yok. Giriş Kodu sizing savunma hattınız durumundadır.Şifre koruması kullanırken, bir ASUSTOR mobil uygulamasını kullanmak için önce bir doğru şifreyi girmeniz gerekecektir.

 


Kurun ve unutun

ASUSTORun Windows için Yedekleme Planı yazılımı size sorunsuz bir yedekleme sağlar. Bilgisayarınızdan NASa düzenli bir yedekleme görevi planlayın, daha sonra bırakın Yedekleme Planı gerisini halletsin. Yedekleme Planı, bilgisayarınızın her zaman yedeklenmesini sağlamak için arka planda çalışacaktır.

 


Gerçek zamanlı senkronizasyon

Planlanmış yedeklemeler arasında kaybolan veriler korumasızdır. Yedekleme Planı, bu önemli ve sürekli değişen dosya klasörleri için gerçek zamanlı dosya senkronizasyonu yapılandırmanıza olanak sağlar. Korunan dosya ve klasörlerinizde yapacağınız tüm değişiklikler gerçek zamanlı olarak güncellenecektir. Artık kritik dosyalarınızın her zaman korunacağından ve güncel olacağından emin olabilirsiniz.

 


Tek tıkla geri yükleyin

ASUSTORun Yedekleme Planı ile verilerin geri yüklenmesi çok kolay. Verilerinizi kaybetmeniz gibi talihsiz bir durumda, tek yapmanız gereken “Geri Yükle” butonuna tıklamanız ve verileriniz önceki konumuna geri yüklenecektir.

 


Çoklu Planlar

Yedekleme planı size veri yedekleme ihtiyaçlarınız için esneklik vererek, 6 farklı planı destekler.

Henüz yorum eklenmemiş.

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:
Ürünler hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Telefon: (0212) 475 20 26
Mobil: 05556938855
WhatsApp: 05556938855
Mail: info@askobilgisayar.com
Ürünlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup tarafımıza gönderin.
Teklifimiz en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir.
Not: Alım yapılacak adet sayısını belirtmeniz verilecek fiyat açısından önem taşımaktadır.

Adı Soyadı:

E-Mail:

Tel:

Firma / Kurum Adı:

Mesaj:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri
  ALIŞ SATIŞ
DOLAR 20.0453 TL. 20.0814 TL.
EURO 21.4932 TL. 21.5319 TL.
Ziyaretçi Sayıları
Online :
Bugün :
Toplam :
Comodo SSL